Welkom, Gast
Username: Password: Onthoudt mij

Onderwerp: Lumma heeft z’n Panamera af

Lumma heeft z’n Panamera af 17 mrt 2010 20:28 #11148

  • Leander
  • Leander's Avatar
  • Afwezig
  • Moderator
  • Berichten: 2638
De Porsche Panamera spreekt bij velen tot de verbeelding, niet in de laatste plaats bij de tuningsbedrijven. Lumma Design heeft z’n monsterlijke creatie nu af.
Lumma’s opgevoerde Panamera heet CLR 700 GT. Het getal ‘700’ verwijst –zoals pk-fetisjisten al zullen hopen- inderdaad naar het vermogen van de opgevoerde limo: 700 pk. De tuner weet dit vermogen met een powerkit uit de V8 turbomotor te trekken. Ook het uiterlijk van het blok wordt aangepakt met koolstofvezel sierstukken en een Lumma-logo. Het uitlaatsysteem heeft vier eindpijpen met een diameter van 100 millimeter per stuk.
De CLR 700 GT valt in de eerste plaats op door z’n dikke bodykit. Lumma gebruikt hiervoor veel koolstofvezel. De tuner monteert een achterspoiler, skirts en een diffusor aan de achterkant. Bovendien zijn er de nodige luchtinlaten, onder andere in de eveneens nieuwe motorkap. De voorspoiler herbergt led-knipperlichten.
De ‘Racing Edition’ wielen hebben een diameter van 21 inch. Binnenin kiest Lumma voor een op de rand van de goede smaak balancerende combi van suède en leder. Voor de sportpedalen en de dorpels gebruiken de Duitsers aluminium.
De Panamera is niet de enige auto die ten prooi is gevallen aan de jongens van Lumma. Eerder gingen onder meer de BMW X6 en de BMW X5 al onder het mes. Een ander klapstuk was de Lummanator op basis van de BMW M5.















De beheerder heeft publieke schrijftoegang uitgeschakeld.

Re: Lumma heeft z’n Panamera af 17 mrt 2010 20:57 #11150

  • struikie
  • struikie's Avatar
  • Afwezig
  • Gold Tuner
  • VVT powered
  • Berichten: 3073
sowww wat een HOK!
alleen de motorruimte is te pruimen...


JW
| 2005 Audi A4 B7 Avant | Pro-line | 2.0TDI 16V BLB | 260.000 km | FMIC | GTB2056VZK | VVT tuned | ???pk ???Nm |
De beheerder heeft publieke schrijftoegang uitgeschakeld.
Moderators: Maurice, Leander
Time to create page: 0.209 seconds