Wij gaan naar de Wörthersee en nemen mee…da’s elk jaar voor de merken van de Volkswagen Group weer de vraag wanneer de Wörthersee Tour plaatsvindt. Volgende week is het weer zo ver, het fanevenement voor de adepten van VW, Audi en de andere merken van het concern. De nieuwe Audi A1 staat er in bonte beschilderingen, inclusief een Bayern-look.
Arjen Robben is de ster van Champions League-finalist FC Bayern. Onze landgenoot met nummer 10 is dan ook gekoppeld aan een van de zeven Audi’s A1 die bij Wörthersee Tour 2010 te zien zijn. De een is nog bonter dan de ander. Audi heeft een exemplaar in een Bayern-outfit gestoken maar er is ook A1 een voorzien van een ‘competition kit’, met kleuren die doen denken aan de rally-Quattro’s van de jaren tachtig.
De modellen zijn voorzien van de 1.4 TFSI of van de 1.6 TDI. De snelle S1 die ook nog dit jaar komt laat zich nog niet zien op het evenement.
Behalve de zeven bont beschilderde A1’s staan ook de RS5, de R8 V10 Spyder en de R8 GT op de uit z’n jasje gegroeide GTI-meeting die plaatsvindt van 12 tot en met 15 mei.