Welkom, Gast
Username: Password: Onthoudt mij

Onderwerp: KLPD op zoek naar urinerende 'Neanderthaler'

KLPD op zoek naar urinerende 'Neanderthaler' 29 juni 2010 10:05 #14439

  • Leander
  • Leander's Avatar
  • Afwezig
  • Moderator
  • Berichten: 2638
ASSEN - Het Korps landelijke politiediensten (KLPD) onderzoekt wie tijdens de TT in Assen een van zijn wagens heeft bezoedeld. Een woordvoerder heeft dinsdag een bericht daarover in het Nederlands Dagblad bevestigd.

Een foto van de urinerende man afkomstig van de website van GeenStijl.nl Website Geenstijl plaatste maandag een filmpje online waarop te zien is hoe een man met een hesje van vervoersmaatschappij Qbuzz lachend over de motorkap van een KLPD-wagen heen plast. De auto stond geparkeerd voor het station in Assen.

„We gaan zeker geen klopjacht op deze neanderthaler houden”, aldus een zegsman van het KLPD. „Maar we zouden wel graag even een praatje met hem maken.” Het filmpje werd maandag bijna 70.000 keer bekeken.

Qbuzz laat dinsdag in een reactie weten dat de urinerende man geen medewerker van het bedrijf is. „Er is van het weekend tijdens de TT een hesje gestolen”, legt een woordvoerster uit. „En het is zeer spijtig dat deze meneer vervolgens meende in een gestolen hesje van Qbuzz over een politieauto heen te moeten plassen.”

Volgens Qbuzz zou de man een bekende van de politie zijn.

www.dumpert.nl/mediabase/1014311/3383a95...itie_auto_onder.html

De beheerder heeft publieke schrijftoegang uitgeschakeld.
Moderators: Maurice, Leander
Time to create page: 0.203 seconds