Welkom, Gast
Username: Password: Onthoudt mij

Onderwerp: Audi RS3 knalt uit z’n ei

Audi RS3 knalt uit z’n ei 22 nov 2010 10:05 #17740

  • Leander
  • Leander's Avatar
  • Afwezig
  • Moderator
  • Berichten: 2638
We hebben er heel lang op moeten wachten, maar nu is hij er dan: de Audi RS3 Sportback. Audi verwent de sportieve rijder met het bekende recept: veel pk’s en Quattro-aandrijving.
De RS3 Sportback heeft de motor van de Audi TT RS onder de kap. Deze 2,5-liter vijfcilinder turbomotor is goed voor 340 pk en 450 Nm. De vijfcilinder is gekoppeld aan een zeventraps S-Tronic transmissie, die de kracht naar alle vier de wielen stuurt. De sprint naar 100 km/h kost 4,6 seconden en de topsnelheid is begrensd op 250 km/h. Het gemiddeld verbruik van het blok is 9,1 liter per 100 kilometer.
De auto is niet echt een verdergewicht, want hij weegt 1.575 kilogram. Audi monteert 19-inch lichtmetaal op de top-A3. Ze hebben standaard een titaniumkleur, een zwart design met een rode rand is optioneel. Aan de voor- en achterkant zijn er met koolstofvezel versterkte spoilers. Bovendien is er aan de achterkant een diffusor. Het sportonderstel ligt ten opzichte van de A3 25 millimeter dichter bij het asfalt. Aan de voorkant heeft de auto Xenon Plus verlichting.
Ook binnenin heeft Quattro GmbH zich uitgesloofd. We noteren lederen sportstoelen, interieurpanelen met pianolak of aluminium, een multifunctioneel stuurwiel met afgeplatte onderkant, en extra meters: een turbodrukmeter, olietemperatuurmeter en een laptimer. Verder heeft de RS3 standaard een parkeerhulp en dagrijverlichting. Optioneel zijn er aluminiumkleurige dakrails.
De productie van de RS3 vindt plaats in het Hongaarse Gyor, naast de TT Coupé/Roadster en de A3 Cabriolet. De levering start in het voorjaar van 2011. De Duitse prijs is 49.900 euro. Ter vergelijk: bij onze Oosterburen kost een S3 Sportback S-Tronic 40.750 euro. Wat de auto in Nederland kost is nog niet bekend.















De beheerder heeft publieke schrijftoegang uitgeschakeld.

Re: Audi RS3 knalt uit z’n ei 22 nov 2010 10:16 #17741

  • herold
  • herold's Avatar
  • Afwezig
  • Gold Tuner
  • Berichten: 3681
Lekker hoor! :woohoo:
Maar met al die tax in Ned komt ie vast ergens tussen de €65.000,-/€70.00,- uit!
A3 8P BKD DSG 175PK/392NM

De beheerder heeft publieke schrijftoegang uitgeschakeld.

Re: Audi RS3 knalt uit z’n ei 22 nov 2010 10:23 #17742

  • vpzeeman
  • vpzeeman's Avatar
  • Afwezig
  • Expert Tuner
  • Berichten: 1903
Kan die ook in de lease???
If you can leave black marks on a straight from the time you exit a corner till the time you brake for the next turn, then you have enough horsepower. (Mark Donohue)
De beheerder heeft publieke schrijftoegang uitgeschakeld.

Re: Audi RS3 knalt uit z’n ei 22 nov 2010 10:42 #17743

  • Anne
  • Anne's Avatar
  • Afwezig
  • Expert Tuner
  • van mijn vrouw mag ik zeggen dat ik de baas ben
  • Berichten: 1392
vpzeeman schrijft:
Kan die ook in de lease???

als je genoeg verdiend vast wel;-)

tegen de tijd dat deze voor papa betaalbaar is, zitten de meiden toch al niet meer achterin..... :laugh: en anders zoeken ze maar een vriendje met een auto ;-)
De beheerder heeft publieke schrijftoegang uitgeschakeld.

Re: Audi RS3 knalt uit z’n ei 24 nov 2010 20:49 #17809

  • Maurice
  • Maurice's Avatar
  • Afwezig
  • Moderator
  • -- KEEP ON MODIFYING --
  • Berichten: 2120
mooi zo, 5 cilinder
----KEEP ON MODIFYING ----
De beheerder heeft publieke schrijftoegang uitgeschakeld.

Re: Audi RS3 knalt uit z’n ei 25 nov 2010 07:49 #17818

  • Swappi
  • Swappi's Avatar
  • Afwezig
  • Junior Tuner
  • Berichten: 354
Ziet er goed uit Zeer dik hoor
http://http://yfrog.com/6g15012010094j
De beheerder heeft publieke schrijftoegang uitgeschakeld.
Moderators: Maurice, Leander
Time to create page: 0.235 seconds