Welkom, Gast
Username: Password: Onthoudt mij

Onderwerp: Fab Design maakt Porsche Panamera tot ’droomauto’

Fab Design maakt Porsche Panamera tot ’droomauto’ 17 dec 2009 21:39 #7570

  • Leander
  • Leander's Avatar
  • Afwezig
  • Moderator
  • Berichten: 2638
De Porsche Panamera scoort met z’n fantastische rijeigenschappen, maar over z’n uiterlijk zijn de meningen verdeeld. Tuner Fab Design schopt nu wel heel erg tegen de goede smaak aan met een eigen interpretatie van de ultieme Panamera.
Fab Design meldt trots de ‘conservatieve’ Panamera Turbo in een ‘droomauto’ te hebben veranderd. Als je altijd al droomde van een hoekige bodykit op je Panamera, dan heb je aan deze creatie inderdaad een goeie. De uiterlijke ‘verfraaiingen’ bestaan uit een voorspoiler met luchtinlaten, fors uitgeklopte wielkasten en een dikke achterspoiler. En laten we ook vooral niet de drie trapeziumvormige uitlaatpijpen vergeten, waarmee Fab Design tevergeefs probeert een link te leggen naar de Ferrari 458 Italia en de F40.
Maar, eerlijk is eerlijk, het is niet alleen maar kommer en kwel bij deze tuningscreatie. Fab Design heeft namelijk flink onder de motorkap gerommeld en het resultaat is een vermogen van 700 pk. De ‘droomauto’ ligt 20 millimeter dichter bij het asfalt en staat op lichtmetaal met een diameter van 22 inch.
De tuner was tot nu toe gespecialiseerd in de producten van Daimler, waaronder ook Maybachs en McLarens. Kort geleden besloot Fab Design z’n horizon te verbreden naar onder meer Porsche. Het bedrijf belooft plechtig dat het niet bij dit ene uitstapje blijft. We kunnen niet wachten op het volgende anabolenproduct!




















De beheerder heeft publieke schrijftoegang uitgeschakeld.
Moderators: Maurice, Leander
Time to create page: 0.187 seconds